İletişim Bilgileri

Aydınlar Oto Kiralama

Güvenilir Şirket
  • Yetkili Kişi: İsmail Aydın
  • Telefon numarası: +90 (216) 383-20-18
  • +90 (544) 671-69-69
  • +90 (533) 683-55-48
  • Adres: Saraylar Cad. Anıl Sok no:15, Kartal, İstanbul, Türkiye

Sitedeki güncellemeler

Sigortacılık Hakkında Sık Sorulan Sorular

26.10.2011

Aydınlar Oto kiralama olarak Ekonomik sınıftan, Lüks sınıfa kadar birçok otomobil çeşidiyle sizlere en iyi otomobil kiralama hizmeti vermek için çalışmaktayız. Aydınlar Oto Kiralamanın otomobil kiralama sayfasından kiralayabileceğiniz otomobillerin özelliklerini ve fiyatlarını inceleyebilir, koşullar sayfasından ise Otomobil kiralama, Ticari ve Filo kiralama, arac kiralama, minibüs kiralama, lüks otomobil kiralama ve araba kiralama ile ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Aydınlar Oto Kiralama her yıl yenilenen araç filosuyla oluşan araçlarımız, bireysel oto kiralama için yurt dışından gelen gurbetçilerimize profesyonel kadrosuyla en uygun fiyatla arac kiralama hizmeti sunmaktadır.

Referanslarımızın ve araç sayımızın her geçen gün artması firmamızın araba kiralama sektöründeki kalitesini yansıtmaktadır. Gerek şirketlerin, gerekse bireylerin oto kiralama ihtiyaçlarını karşılayan Hemen araç rent a car her sınıf otomobil kiralama ihtiyacınızı karşılayabilmektedir. Hemen araç Rent a car araçları 0 – 2 yaş civarında olup kiraladığınız yere teslim veya bulunduğunuz yere teslim gibi değişik alternatifleri Aydınlar Oto Kiralama olarak sizlere sunmaktadır

SIK SORULAN SORULAR

• Trafik sigortası primleri bütün şirketlerde aynı mıdır ?
Trafik sigortasında primler her sigorta şirketi tarafından serbestçe belirlenir.
• Trafik sigortasında hasarsızlık indirim oranları nedir ?
Hasarsızlık ve sürprim oranları aşağıdaki gibidir.
Basamak No Hasarsızlık İndirimi% Prim Arttırımı %
7 20
6 15
5 10
4 –
3 – 20
2 – 40
1 – 60
• Poliçe vadesi süresince 1 adet hasar aldım, hasarsızlık indirimim bir alt kademeye mi iner ?
Poliçenin zamanında yenilenmesi durumunda bir hasar alması halinde bir kademe, iki hasar alması halinde iki kademe aşağı iner. Zamanında yenilenmemesi durumunda hem kademe düşer, hem de her 30 gün için % 5 gecikme zammı uygulanır. Bu gecikme zammı % 50 ile sınırlıdır.
• Aracımın trafik poliçesini 1 ay önce iptal ettirdim. Şimdi yeni araç aldım. Hasarsızlık indirimimi kullanabilir miyim?
Temmuz 2008 serbest tarife sistemine geçişle beraber iptal ettirdiği poliçesindeki indirimini kullanma hakkı tamamen kaldırılmıştır. Tescil tarihine göre poliçe tanzim ettirebilir.
• Aracımın tescil tarihi üzerinden 15 gün geçti . Gün geçti diye zamlı prim mi ödeyeceğim ?
Tescil tarihinden itibaren 30 güne kadar herhangi bir zamlı prim alınmaz. Geçen her 30 gün için % 5 zamlı prim uygulanır. Gecikme zammı % 50 ile sınırlıdır.
• Aracımı sattım, yeni alıcıya trafik sigorta poliçem devir olabilir mi ?
Trafik poliçelerinde araç satışı olduğu zaman poliçe yeni alıcıya geçmez. Araç sahibi mevcut poliçesini iptal ettirir ve kalan gün kadar prim iadesini alır. Yeni alıcı kendi adına aracın tescil tarihine göre yeni bir poliçe tanzim ettirir.
• Mülkiyet değişikliğinde trafik sigortası nasıl işler ?
Poliçe süresi içinde işletenin değişmesi halinde, sigorta poliçesi, işletenin değiştiği tarihten itibaren on gün sonra iptal olur. Sigorta teminatı, yeni işleten için herhangi bir işleme gerek kalmaksızın iptalin hüküm ifade ettiği tarihe kadar geçerlidir. Sigorta şirketi işletenin değiştiği tarihe kadar hak kazandığı primi gün esasına göre tespit eder ve fazlası sigorta ettirene geri verilir.
• Aracımı sattım ve yeni bir araç aldım. Poliçem yeni aracımda da geçerli midir ?
Ruhsat sahibi ve kullanım tarzı aynı ise araç değişikliği zeyilnamesi düzenlenir.
• Aracımı sattım, poliçemi iptal ettirmek istiyorum. Prim iadesi alabilir miyim ?
Poliçenizin aslı ve noter satış sözleşmenizle beraber poliçenizi yaptırdığınız acenteye başvurarak poliçenizi iptal ettirebilir, iadenizi alabilirsiniz.
• Trafik poliçemi satıştan iptal ettirmek istiyorum, ne kadar iade alabilirim?
Satış tarihinden poliçe bitiş tarihine kadar ki kullanmayacağınız süre iade edilir. İade priminizi poliçeyi yaptırdığınız acenteden ya da genel müdürlükten öğrenebilirsiniz.
• Poliçe üzerinde kayıtlı sigortalı vefat etti ve trafik poliçesi, varislerin üzerine geçer mi ? Bu konuda ne yapmamız gerekir.
Eski poliçesini iptal ettirip, veraset ilanına göre yeniden poliçe kestirmeniz gerekmektedir. Poliçedeki hasarsızlık indirim hakkı varisler üzerine geçmemektedir.
• Sigortalanacak araç 1 den fazla kişiye ait , poliçeye herkesin ismi yazılacak mı ?
Poliçe bir kişinin adına kesilebilir. Ama açıklama kısmını diğer menfaat sahiplerinin isimleri yazılabilir.
• Trafik sigortaları kısa süreli olur mu ?
Aracın geçici ve yabancı plaka olması halinde tanzim edilir.
• Trafik limitlerini arttırabilir miyiz?
Trafik limitlerini, trafik poliçesinde vermiş olduğumuz ihtiyari mali mesuliyet teminatıyla arttırılabilir.
• Trafik poliçelerinde özel indirim uygulanır mı ?
Hasarsızlık indirimi dışında sadece kamu ihalelerinde özel indirim uygulanır.
• Trafik sigortamda adım/soyadım yanlış yazılmış. Nasıl düzeltebiliriz?
Tc kimlik numarasının yanlış olmasından dolayı isim hatası varsa acenteye başvurarak düzeltilebilir. İsminde ya da soyadında harf hatası bulunması halinde bilgileri Tc.Kimlik sitesinden otomatik olarak aldığımız için Nüfüs müdürlüğünden düzelttirmesinin yapılması gerekmektedir.
• Poliçemde aracımın kullanım tarzı yanlış yazılmış ne yapabilirim ?
Poliçe vadesi içinde ruhsat fotokopisiyle beraber acenteye ya da genel müdürlüğe başvurarak düzelttirebilir.
• Plaka değişikliği yaptırmak istiyorum, kime başvurmalıyım ?
Poliçeyi yaptırdığınız acentenize ya da genel müdürlüğe başvurmanız yeterlidir.
• Poliçemi kaybettim. Bu konuda ne yapmalıyım ?
Sigortalı ruhsat ve kimliği ile birlikte poliçesini yaptırdığı acenteden ya da genel müdürlükten alabilir.
• Poliçemin son günü Pazara geliyor. Pazartesi yeniletsem hasarsızlığım kaybolur mu?
Poliçenin bitim tarihinden kaç gün geçerse geçsin hasarsızlık indirim hakkı devam eder. Sadece her 30 gün için % 5 zamlı prim uygulanır. Gecikme zammı % 50 ile sınırlıdır.
• Aracım Perte çıktı. Trafik poliçemi nasıl iptal ettirebilirim.
Trafikten tescil kaydının silindiğine dair belgeyle beraber gelerek poliçenizi iptal ettirebilirsiniz.
• Yabancı plakalı araca trafik poliçesi yaptırmak istiyorum. Bir şart veya sınırlama var mı ?
Aracın yabancı plakalı olması halinde sigortalının pasaport numarası yeterlidir. Kişinin yabancı ama aracın Türk plakalı olması halinde vergi numarası zorunludur.
• Kaza tespit tutanağına ihtiyacım var. Nereden temin edebilirim?
Acenteden, şirketten temin edebilecekleri gibi aşağıda yazılı internet sitesinden de indirebilirler.
http://www.tsrsb.org.tr/tsrsb/Kazatespittutanagi/
• Kasko teminatım full kasko mu? Full kaskomun içinde neler var ?
Full kasko tabiri, eksiksiz teminatı içermektedir. Kasko sigortalarında otomatik teminatlar yanında isteğe bağlı teminatlarda bulunmaktadır.
Neova sigorta olarak biz birçok teminatı otomatik vererek sigortalının açıkta bir riskinin kalmamasını sağlıyoruz. Kasko teminatı içinde otomatik olarak verdiğimiz teminatlar şöyledir; aracın çarpması, çarpılma, devrilme, düşme, üçüncü kişilerin kötü niyet ve muziplikle yaptıkları hareketler, aracın çalınması, yanması, deprem, terör, sel , aracın yetkisiz kişiler tarafından çekilmesi esnasında hasarlanması, aracın iç döşemesinde sigara ve benzeri maddeler nedeniyle oluşan zararlar, sıfır km. araçlarda yeni değer teminatı, hukuksal koruma teminatı , asistan hizmetleri ve hususi araçlarda meydana gelen kısmi hasarlarda rent a car hizmeti otomatik olarak verilmektedir.
Ayrıca müşterimizin isteğine bağlı olarak aracın asıl anahtar ile çalınması teminatı, kullanım tarzı hususi kamyonet ve minibüs olan araçlara anahtar kaybı teminatı, hususi araçtaki kişisel eşyaların çalınması teminatı, araçta seyahat edenlere Koltuk Ferdi Kaza teminatı, karşı tarafın hasarlarında trafik limitinin yetmediği durumlarda geçerli olan İhtiyari Mali Mesuliyet teminatı, yurtdışında oluşan hasarların da karşılanabilmesi için yurtdışı teminatı ek prim alınmak suretiyle sigorta kapsamına içine alınabilir.
• Kasko poliçenizde muafiyet var mı ?
Poliçemizde herhangi bir muafiyet bulunmamaktadır.
Karşı tarafa vereceğiniz zararı sizin suçlu olmanız durumunda trafik poliçeniz karşılar. Trafik sigortanızın limitinin yetmediği durumlarda kaskonuzda isteğe bağlı olarak aldığınız İMM teminatından poliçe limitleri kadar karşılar.
• Yeni değer teminatı nedir ?
Hasar sonucunda poliçede kayıtlı aracın tam hasarlı sayılması durumunda aynı marka,tip ve aksesuarlara sahip sıfır km. aracın teminini sağlar.
• Tüm kullanım tarzındaki araçlara yeni değer teminatı veriliyor mu ?
Sıfır km. birinci el ve hususi araçlara 1 yıl süre ile bu teminat verilmektedir.
• Kişi aracını sattı ve sıfır km. yeni bir araç aldı , yeni değer teminatından yararlanabilir mi ?
Araç değişikliği zeyli yapılarak poliçenin bitim tarihine kadar yeni değer teminatı verilir.
• Aracımı sattığım kişi kasko poliçemden yararlanabilir mi ?
Kasko Sigortası Genel Şartlarının C.5 maddesine istinaden sözleşme süresi içinde, menfaat sahibinin değişmesi halinde sigorta sözleşmesi kendiliğinden feshedilmiş olur ve hasar talepleri karşılanmaz. Feshin hüküm ifade ettiği tarihe kadar geçen sürenin primi gün esasına göre hesap edilir ve fazlası sigorta ettirene geri verilir. Yeni araç sahibinin kendi adına poliçe düzenlemesi gerekmektedir.
• Enflasyon Koruma teminatı neleri kapsamaktadır ?
Sigortalanan aracın ve varsa orjınal aksesuarlarının ( orjınal olmayan radyo-teyp, cd çalar ve aksesuarları ile görüntü ve iletişim cihazları ve taşınan emtea bedelleri hariç olmak üzere) sigorta bedelinin sözleşmenin yapıldığı tarih itibariyle muhtemel fiyat artışları göz önüne alınarak, sigortanın tabi olduğu Genel ve Özel Şartlar çerçevesinde, tam ziya uğraması halinde tazminatın hesabında, sigorta bedeline aracın kaza tarihindeki piyasa rayiç değerini aşmamak kaydı ile tazminatın hesabı TÜİK Üretici Fiyat Endeksi’ ne tabidir. Bu enflasyon oranının sigorta süresi içinde araç rayiç değerini karşılamaması durumunda sigortalının sigorta bedeline ek zeyilname ile yükseltilmesi gerekmektedir. Bu şartlar çerçevesinde Genel Şartların A.6 maddesi aksine kısmi hasarlarda eksik sigorta uygulanmayacaktır.
• Anahtar kaybı teminatı nedir ? Tüm araçlara bu teminat veriliyor mu?
Kasko poliçesi ile sigortalı HUSUSİ, MİNİBÜS ve KAMYONETLERDE aracın anahtarının kaybolması ve/veya çalınması halinde araç güvenliğinin sağlanması amacıyla yapılan kilit sisteminin değiştirilmesi, anahtarın kopyalanması veya yeniden kodlanması masrafları, her bir olayda ve poliçe süresi boyunca toplam 1.000.-TL limitle teminat altına alınmıştır.
• Aracın asıl anahtarla çalınması teminatı nedir ?
Araç anahtarının, sigortalı veya araç sürücüsünü öldürmek, yaralamak, zor ve şiddet kullanmak veya tehdit etmek sureti ile aracın çalınması veya çalınmaya teşebbüs edilmesi sonucu meydana gelebilecek ziya ve hasarlar teminat kapsamına dahil edilmiştir.
Araç anahtarlarının, sigortalı veya araç sürücüsü tarafından ikametgah veya işyeri niteliğindeki kapalı ve kilitli bir mahalde muhafazası sırasında, bu mahalle kırmak, delmek, yıkmak, devirmek, zorlamak, zorlamak, araç-gereç kullanarak veya bedeni çeviklik sayesinde tırmanmak veya aşmak sureti ile girilerek aracın çalınması veya çalınmaya teşebbüs edilmesi sonucu meydana gelecek ziya ve hasarlar teminat kapsamına dahil edilmiştir.
• Aracın asıl anahtarla çalınması hangi durumlarda ödenmez. ?
Araç anahtarının zor kullanmaksızın veya zor kullanmaya gerek duyulmaksızın açık bırakılmış kapı,pencere veya bunun gibi bir yerden kapalı bir mahalle girip, asıl veya yedek anahtarın elde edilmesi sonucu meydana gelebilecek ziya ve hasarlar teminat kapsamı dışındadır.
Araç anahtarının araç üzerinde bırakılması sonucunda aracın çalınması veya çalınmaya teşebbüs edilmesi sonucu meydana gelebilecek ziya ve hasarlar teminat kapsamı dışındadır.
• Aracım otoparkta çalınırsa hasarım ödenir mi?
Aracın kanunen geçerli bir belge karşılığında gözetim, bakım ve onarım amacı ile aracın teslim edildiği otopark, oto yıkama, tamirhane vb. işletmelerden aracın çalınması veya çalınmaya teşebbüs edilmesi sonucu meydana gelebilecek ziya ve hasarlar sigortalının yasal sorumluları hakkında yasal bir tahkikat başlatması koşuluyla teminat kapsamına dahil edilmiştir.
• Kişisel Eşya Teminatı neleri kapsar ? Araçta bulunan herkesin maruz kalacağı hasarı karşılar mı ?
Sigorta sahibine veya aile fertlerine ( Baba, Anne ve Çocukları ) ait kişisel eşyaların, çalınma hadisesi eşyaların araç içinden araca zarar verilerek veya araçla birlikte çalınması halinde yıllık azami 500.-TL’ ye kadar teminat verilmektedir. Araca zarar verilmeden meydana gelen çalınmalar teminat haricidir. Ticari nitelik arz eden eşyalar teminat haricidir. Her türlü mecevherat , para, kredi kartı, çek, senet, ve benzeri kıymetli kağıt ile cep telefonu, kamera, fotoğraf makinesi, her türlü bilgisayar ve benzeri elektronik cihaz ve aksamı teminat haricidir. Teminat kapsamındaki hasarın ödenmesinde kişisel eşyaların ikinci el piyasa değeri esas alınır.
• Aracım 10 yaşın üzerinde, hasar anında eskime payı düşüyor musunuz?
Araç 10 yaşın üzerinde de olsa kıymet kazanma teminatı otomatik olarak verilmektedir.
• Aracımda bulunan orjınal aksesuarlar kasko teminatı içinde midir ?
Sigortalı aracın fabrika çıkışı standart donanımı içerisinde yer alan radyo-teyp ve kolonlar, poliçede orjinal olduğunun belirtilmesi şartıyla, otomatik olarak sigorta teminatına dahil edilir.
• Aracıma sonradan takdırdığım ses ve görüntü cihazlarını teminata ilave ettirebilirmiyim?
Evet. Araca sonradan monte edilen poliçede marka, tip, seri numarası ve sigorta bedeli yazılı radyo-teyp ve teferruatı, poliçede belirtilen sigorta bedeli üzerinden Ek Prim karşılığı teminata dahil edilir.
• Orijinal cd çalarım çalındı, orjinalin aynısından yeniden takıldı. Teminatım devam eder mi ?
Araca sonradan takılan her türlü ses, görüntü ve iletişim cihazları ile tertibatının çalınması ya da herhangi bir hasarı nedeniyle tazminat ödenmesi durumunda ilgili teminat sona erer. Yeni alınan her türlü ses, görüntü ve iletişim cihazları ile tertibatı ek prim ödenmesi şartı ile hasar ikame zeyilnamesi düzenlenerek teminata tekrar dahil edilir.
• Kasko sigortası halen devam eden aracımı sattım ve yeni araç aldım, araç değişikliği zeyilnamesi yaptırabilirmiyim?
Ruhsat sahibi ve kullanım tarzı aynı ise araç değişikliği zeyilnamesi düzenlenebilir.
• Eşimin adına yeni araç aldım, kendi sigortama araç değişikliği zeyilnamesi yaptırılabilinir mi ? Hasarsızlık indirimi devam eder mi ?
Eşler arasında araç değişikliği yapılabilir. Hasarsızlık indirimi devam eder. Ama yeni aldığı aracın kardeşine, babasına ya da bir başkasına ait olması durumda araç değişikliği yapılamayacağı gibi hasarsızlık indirimi de uygulanmaz.
• Kasko poliçem yurtdışında geçerli mi ?
Eğer poliçe tanzim aşamasında yurtdışı teminatı verildiyse geçerli, teminat verilmemişse, müşterinin isteğine bağlı olarak istediği süre zarfında zeyille ilave edilebilir.
• Yurtdışında tüm teminatlar geçerli midir?
Kasko Sigortası Genel Şartlarının A.4./2,3,4,5,8,10 maddeleri Grev,Lokavt, Terörizm, Sel Seylap, Kullanım Gelir Kaybı, Deprem ve Taşınan Yük teminatı poliçede temin edilmiş olsa bile yurtdışında geçersizdir.
• Yurtdışına çıkıyorum ve aracım 6 ay garajda kapalı kalacak, poliçemi dondurabilir miyim?
Dondurma zeyli yapılmamaktadır.
• Arabam arızalandı yolda kaldı , çekici hizmetiniz var mı?
Kaza ya da arıza durumunda ikametgahınızdan 0 km.’den itibaren çekici hizmeti verilmektedir.
• Arabamdaki taşınan yükü sigortama dahil ettirebilir miyim?
Kullanım tarzı kamyonet, kamyon, tanker olan araçlarda, sigorta ettirilen araçta taşınan ve araç sahibine ait olan emtea , aracın uğrayacağı tam kasko hasarları sonucunda zarar görmesi halinde poliçede belirtilen değer üzerinden sigorta kapsamına alınmaktadır.
• Başka şirketten kazanmış olduğum hasarsızlık indirimimi kullanabilir miyim?
Evet. Kasko sigortalarında şirketler arasında uygulanacak hasarsızlık indirimleri Tramer kayıtlarında kontrol edilerek devam ettirilir.
• Hasarsızlık indirimi hangi durumlarda bozulmaz.?
Bir yıllık sigorta süresi içinde cam /ayna/far/sinyal kırılması, radyo-teyp çalınması, anahtar kaybı hasarları ve %100 rüculu hasarlar hasarsızlık indirimini bozmaz.
• Hasarsızlık indirim oranlarınız nedir ? Tüm şirketlerde aynı oranlar mı kullanılır ?
o a. İlk 12 aylık sigorta süresi sonundaki yenilemede % 30
o b. İkinci 12 aylık sigorta süresi sonundaki yenilemede % 40
o c. Üçüncü 12 aylık sigorta süresi sonundaki yenilemede % 50
o d. Dördüncü 12 aylık sigorta süresi sonundaki yenilemede % 60
Bu oranlar şirketler arasında değişiklik gösterir, fakat genelde uygulama bu şekildedir.
• Aracımın kasko sigortası 5 ay önce bitti ve yenilemedim, şuan poliçe düzenletsem kasko poliçeme hasarsızlık indirimi uygulanır mı ?
Hayır. Ancak poliçe iptal ise, iptal tarihi ile teklif başlama tarihi arasında 3 ay (90 gün ) var ise bir önceki poliçesinde hasarı yok ise hasarsızlık indirim oranı aynı kalır. 3 aydan (90 gün) fazla ise hasarsızlık indirimi sıfırlanır. Eğer bir önceki poliçesinde hasarlılık sürprimi almış ise 2 poliçe arasında ne kadar süre olursa olsun hasarlılık kademesi kaldığı yerden devam eder.
• Poliçelerinizde rent a car hizmeti var mı? Varsa kaç gün verilmektedir.?
Kullanım tarzı hususi olan araçlara otomatik olarak verilmektedir. Beher seferde azami 7 gün olmak üzere yılda 2 kez verilmektedir.
• Poliçelerinizde kısmi hasarlarda rent a car hizmeti hangi şartlarda kaç gün verilmektedir.?
Kasko teminatına giren bir hasar neticesinde tamirhanede 24 saatten fazla kalması halinde azami 7 güne kadar teminat verilmektedir. Bu teminattan poliçe süresince iki kez faydalanabilir.
• Aracım çalındı/yandı/ tam hasara uğradı rent a car hizmeti alabilir miyim?

Rent a car hizmeti kısmi hasarlarda geçerli olup, yanma/çalınma ve tam hasarlarda geçerli değildir.

Kiralık araç filomuz farklı ihtiyaç ve beklentilere uygun alternatifler sunan ve önce müşteri memnuniyet diyerek yola çıkan firmamız, genç araç filosu ve güler yüzlü kadrosuyla siz müşterilerimize 11 yıldır hizmet sunmaktayız. Ayrıca her tür müşteri beklentilerini karşılayabilmek amacı ile düz/otomatik vites seçenekleri, benzinli/dizel yakıt seçenekleri, no-smoking araç kiralama seçeneklerine uygun esnek bir kiralık araç filosu ile hizmet vermekteyiz. 7/24 çağrı merkezimiz ile sizin yolculuğunuz esnasında oluşabilecek her türlü soruna müdahale etmek ve yolunuza güvenli bir şekilde devam etmenizi sağlamayı amaçlıyoruz.
Aydınlar Oto Kiralama
Vizyonumuz
Turizm ve Oto Kiralama sektöründe çetin rekabet koşulları ve bilinç düzeyi artmış müşterilerin değişen istek ve beklentileri; gerek ürünlerin ve gerekse sunulan hizmetlerin sürekli geliştirilmesini, iyileştirilmesini zorunlu kılmaktadır.

Sektördeki talep ve beklentileri yoğun tecrübe ve konuya uzman bakışıyla objektif biçimde değerlendirmekte; dinamik, yenilikçi, gelişmeci bir yaklaşımla müşteri memnuniyeti sağlayarak sadık müşteriler yaratmaya çalışmaktadır.

“Kalitede Süreklilik”, “Uygun Fiyat”, “Karşılıklı Güven” ve “Dürüstlük” vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdir

Hemen araç – Ekonomik Araç Kiralama
Hemen Araç Rent a car birçok marka ve modeli barındıran araç parkıyla hem binek hem de ticari araç kategorilerinde kiralık araçlar oluşturma ve filoları yenileme olanağı sunan Hemen Araç Rent a car , alanında uzman ve çok profesyonel bir ekiple hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerine Araç kiralama hizmetleri vermektsdir. İstanbul'da ve diğer illerde uzun süreli araç kiralama yapabilirsiniz.

Önceki makaleler
ARAÇ KİRA SÖZLEŞMESİ KOŞULLARI

26.10.2011